888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@kursyczystosci.pl

Szkolenie Pranie Tapicerki i Dywanów – Praktyczne

Szkolenie Pranie Tapicerki i Dywanów – Praktyczne

szkolenie praktyczne pranie tapicerki 19 cze, 2024
5.00
(7 Ocen)
Informacje o kursie
biala lepiej

Adam Lach

31 Kursy/ów 304 Kursantów
5.0
Total 7 Ocen
5
7 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
 • Rafał Sztwiertnia

  1 rok ago
  Nie zaczynajcie w tej branży samemu. Nie korzystajcie z doradców z internetu. Kupicie słaby sprzęt, złą chemię, źle jej użyjecie, klient się wścieknie, będą kłopoty i po biznesie. Zacznijcie od szkolenia u tego groźnie wyglądającego Pana ze zdjęcia, w rzeczywistości bardzo sympatycznego i przede wszystkim mega kompetentnego, który podzieli się z Wami 14 letnim doświadczeniem. Jeden dzień z nim to dwa miesiące próbowania samemu. Po co ryzykować? Nie możesz iść do klienta bez gruntownej wiedzy z chemii, materiałoznawstwa (musisz umieć poznać materiał obiciowy żeby użyć odpowiedniej chemii i techniki,pamiętajcie cokolwiek pójdzie nie tak ro ZAWSZE Wasza wina) i całej masy innych szczegółowy i detali, które Pan Adam daje na talerzu. Poza tym koszt tego szkolenia zwróci się w 2/3 dni więc nad czym się zastanawiać?
 • Marcin Kuhn

  1 rok ago
  Serdecznie polecam szkolenie u Pana Adama. Warto było jechać 300 km, aby zobaczyć prace doświadczonej osoby. Wcześniej wykupiłem również szkolenie online, do którego mam zawsze dostęp. Bardzo duża dawka wiedzy również w książce Droga do sukcesu w branży czystości. Daje 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
 • Arek W

  1 rok ago
  Korzystałem z szkolenia prania tapicerki i dywanów u pana Adama Lacha w trybie praktycznym , rzeczowe, konkretne, profesjonalne.Polecam.
 • Dawid Werner

  1 rok ago
  bardzo polecam:) firma na medal:)Pan Adam złoty człowiek wszystko wytlumaczy jak należy. Praktyka 3 dniowa stacjonarna pomogła w sukcesie.
 • Sylwia Niezgoda

  1 rok ago
  Bardzo solidnie spędzony dzień w terenie z człowikiem, który ma taki dużo wiedzy, że to nie do ogarnięcia. Jeden dzień zamiast 6 miesięcy czytania po grupach i szukania wiedzy często od początkujących. Polecam ! Dziękuję Panie Adamie i wystawiam 5!
 • Arek Majewski

  1 rok ago
  Godne uwagi szkolenie w naprawdę przystępnej ceni biorąc pod uwagę cały dzień naprawdę praktycznej pracy nade mną, a nie 15 minut prania krzesełka. Polecam. super kontakt i zaangażowanie Adama.
 • Celestyn Marciniak

  1 rok ago
  Naprawdę polecam. Nie wierzyłem w wiele rzeczy, o których czytałem - a tu że mozna dobrze zarobić w ciągu dnia na tych usługach, to, ze mebel można w miarę sprawnie wyprać a nie w kilka godzin i wiele innych tematów. Nie mówiąc już o tym jakim człowiekiem jest Adam - poświecił mi cały swój dzień. na początek na miejscu odprawa omówienie, prezentacja sprzętu chemii, i niespodziewanie po skończeniu kawy w samochód w trasę. Odwiedziliśy tego dnia 6 klientów i praliśmy dosłownie wszystko. kanapy duże proste, tapicerke w samochodzie, czyściliśy skórzane fotele i kanapę, jak też praliśy dywany. Naocznie widziałem jak żółte zacieki na materacu schodziły przy działaniach Adama. Pracowaliśy na dwie maszyny w tym samym czasie ze szczegółami w formie wskazówek na bieżąco - zrobiłbym to jeszcze raz.