888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@pfc-bialystok.pl
kolko pod strony 1 kolko pod strony 1
shape
shape
Professional Cleaning

Pranie dywanów i
wykładzin Białystok

Oferujemy swoje usługi dopasowane precyzyjnie do rodzaju dywanu lub wykładziny oraz oczekiwań Klientów. Dywany i wykładziny biurowe oraz domowe prane są zarówno metodą na wskroś jak i ekstrakcyjnie. Pranie dywanów wykonujemy w naszej pralni na Dojlidach Górnych jak też realizujemy usługi z dojazdem do Klienta. Pranie wykładzin biurowych mało i wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski realizujemy metodą ekstrakcyjną oraz enkapsulacji. Zapraszamy do kontaktu z Naszym Specjalistą i Ekspretem oraz Szkoleniowcem Branży Czystości, Panem Adamem Lach celem omówienia potrzeb.

Pranie dywanow 1
Pranie dywanow 2

Czyszczenie i mycie dywanów

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie PRANIA DYWANÓW I WYKŁADZIN, oferując kompleksowe usługi mycia, czyszczenia oraz pielęgnacji Twoich dywanów i wykładzin. Nasza firma działająca w Białymstoku posiada ponad 10 lat doświadczenia, co pozwala nam wykorzystywać najnowocześniejsze metody i najskuteczniejsze środki czyszczące. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości usług. Stawiamy na bezpieczeństwo i jakość naszych usług, dlatego korzystamy tylko z najlepszych produktów renomowanych marek. Nasze metody czyszczenia są skuteczne i bezpieczne dla Twojego dywanu czy wykładziny. Zaufaj nam i oddaj swoje dywany i wykładziny w ręce specjalistów. Zadowolenie naszych klientów oraz ich pozytywne opinie to dla nas najlepsza reklama. Przekonaj się sam, że nasze usługi prania dywanów i wykładzin w Białymstoku są warte swojej ceny!

moto_1_1
Doświadczenie i profesjonalizm

Działamy na rynku od ponad 14 lat, wyróżniamy się doświadczeniem i profesjonalizmem w wykonywaniu usług.

moto_1_2
Wysoka skuteczność i jakość

Używamy tylko najlepszych środków czyszczących i maszyn, co gwarantuje 100% skuteczność i zachowanie jakości dywanów.

moto_1_3
Indywidualne podejście do klienta

Rozumiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego dopasowujemy usługi do oczekiwań naszych klientów.

Cennik

Pranie dywanów i wykładzin w Białymstoku

Wycena za każdy bieżący metr kwadratowy

category_1_1

Pranie dywanu

od 20 zł

category_1_6

Pranie wykładziny biurowej

od 6 zł

category_1_2

Neutralizacja zapachów

od 20 zł

category_1_3

Impregnacja dywanu / wykładziny

od 5zł /m2

category_1_4

Usuwanie sierści / inne

od 50 zł

  • Usługa odbiór /odwóz dywanu 50 zł w Białymstoku 
  • Usługa odbiór /odwóz dywanu 2,5zł/km poza Białystok
  • Pranie dywanu u Klienta – możliwy

  • Czas realizacji usługi uzależniony od konkretnego przypadku do 5 dni roboczych lub więcej
Professional Cleaning
Professional Cleaning
Professional Cleaning

Pranie dywanów i wykładzin

Nasze realizacje

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Dezynfekcja ozonowaniem Białystok

Stosujemy metody na wskroś oraz ekstrakcyjne, które są dostosowane do rodzaju dywanu lub wykładziny. Pranie wykładzin biurowych realizujemy także metodą enkapsulacji.

Tak, oferujemy usługi prania dywanów z dojazdem do klienta na terenie Białegostoku oraz okolic, przy minimalnym koszcie usługi wynoszącym 150 zł.

Opłata za odbiór i odwóz dywanu wynosi 50 zł w Białymstoku, a poza miastem dodatkowo 2,5 zł/km.

Czas realizacji usługi jest uzależniony od konkretnego przypadku, ale zwykle wynosi od 5 dni roboczych.

Tak, oferujemy neutralizację zapachów od 35 zł oraz impregnację dywanów i wykładzin od 25 zł.

Tak, oferujemy usługę usuwania sierści i innych zanieczyszczeń, której cena zaczyna się od 50 zł.

Tak, oferujemy pranie wykładziny biurowej, a cena usługi zaczyna się od 8 zł za metr kwadratowy.

Tak, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą i ekspertem w branży czystości, Panem Adamem Lach, w celu omówienia indywidualnych potrzeb i uzyskania wyceny.

Pranie dywanów i wykładzin

Opinie klientów

Poniżej prezentujemy opinie naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług prania dywanów i wykładzin. Cieszymy się, że nasza praca przyczyniła się do odświeżenia ich domów i przestrzeni pracy, a pozytywne recenzje stanowią dla nas motywację do dalszego doskonalenia naszych usług. Jeśli Ty również zdecydowałeś/zdecydowałaś się na skorzystanie z naszych usług, zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią.

Umówiłam się z Panem Adamem na pranie dwóch narożników i dwóch dywanów. Jeden ze wspomnianych narożników postanowiłam poddać praniu tylko po to, żeby udowodnić dla męża, że potrzebujemy nowego, bo ten już nigdy nie będzie dobrze wyglądał. Jako że trafiłam na profesjonalistę narożnik wygląda jak nowy! Efekt powyżej wszelkich oczekiwań. Oba dywany - dość problematyczne, z długim i gęstym włosiem, również wyglądają (i pachną!) rrewelacyjnje. Reasumując: świetny kontakt, pełen profesjonalizm, zaskakujące rezultaty usługi i bardzo przystępne ceny. Polecam!

Anna Kapica

Anna Kapica

Opinia z grupy na Facebooku

Człowiek z pasją i wie co robi, mało jest tak profesjonalnych firm i ludzi jak Pan Adam z czystym sumieniem polecam bierzcie w ciemno

Damian Rutkowski

Damian Rutkowski

Opinia z grupy na Facebooku

Narożnik, jak i dywan odzyskały dawny blask! Jestem pod wrażeniem jak szybko, oraz profesjonalnie została wykonana usługa. Wiem, że wszystkie kolejne prania będę już oddawać w ręce osób, które znają się na rzeczy!!! Każdemu, kto szuka rzetelnej firmy z czystym sumieniem polecam Skuteczne Pranie Tapicerek Białystok!!!

Jacek piotrowski

Jacek Korwin Piotrowski

Opinia z grupy na Facebooku