888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@kursyczystosci.pl
Pranie Wykładzin Biurowych Pranie Wykładzin Biurowych
shape
shape
Professional Cleaning

Pranie wykładzin
biurowych Białystok

Oferujemy swoje usługi dopasowane precyzyjnie do rodzaju wykładziny oraz oczekiwań Klientów. Pranie wykładzin biurowych mało i wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski realizujemy metodą ekstrakcyjną oraz enkapsulacji. Zapraszamy do kontaktu z Naszym Specjalistą i Ekspertem oraz Szkoleniowcem Branży Czystości, Panem Adamem Lach celem omówienia potrzeb.

Pranie i czyszczenie wykładzin biurowych i domowych

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie PRANIA WYKŁADZIN, oferując kompleksowe usługi mycia, czyszczenia oraz pielęgnacji Twoich wykładzin. Nasza firma działająca w Białymstoku posiada ponad 15 lat doświadczenia, co pozwala nam wykorzystywać najnowocześniejsze metody i najskuteczniejsze środki czyszczące. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości usług. Stawiamy na bezpieczeństwo i jakość naszych usług, dlatego korzystamy tylko z najlepszych produktów renomowanych marek. Nasze metody czyszczenia są skuteczne i bezpieczne dla Twojej wykładziny. Zaufaj nam i oddaj swoje wykładziny w ręce specjalistów. Zadowolenie naszych klientów oraz ich pozytywne opinie to dla nas najlepsza reklama. Przekonaj się sam, że nasze usługi prania wykładzin w Białymstoku są warte swojej ceny!

Cennik

Pranie wykładzin w Białymstoku

Wycena za każdy bieżący metr kwadratowy

category_1_6

Pranie wykładziny biurowej

od 5 zł /m2

category_1_2

Neutralizacja zapachów

od 5 zł /m2

category_1_3

Impregnacja dywanu / wykładziny

od 5zł /m2

category_1_4

Usuwanie sierści / inne

od 5 zł

Pranie dywanów i wykładzin

Nasze realizacje

Pranie dywanów i wykładzin

Opinie klientów

Poniżej prezentujemy opinie naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług prania dywanów i wykładzin. Cieszymy się, że nasza praca przyczyniła się do odświeżenia ich domów i przestrzeni pracy, a pozytywne recenzje stanowią dla nas motywację do dalszego doskonalenia naszych usług. Jeśli Ty również zdecydowałeś/zdecydowałaś się na skorzystanie z naszych usług, zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią.

Umówiłam się z Panem Adamem na pranie dwóch narożników i dwóch dywanów. Jeden ze wspomnianych narożników postanowiłam poddać praniu tylko po to, żeby udowodnić dla męża, że potrzebujemy nowego, bo ten już nigdy nie będzie dobrze wyglądał. Jako że trafiłam na profesjonalistę narożnik wygląda jak nowy! Efekt powyżej wszelkich oczekiwań. Oba dywany - dość problematyczne, z długim i gęstym włosiem, również wyglądają (i pachną!) rrewelacyjnje. Reasumując: świetny kontakt, pełen profesjonalizm, zaskakujące rezultaty usługi i bardzo przystępne ceny. Polecam!

Anna Kapica

Anna Kapica

Opinia z grupy na Facebooku

Człowiek z pasją i wie co robi, mało jest tak profesjonalnych firm i ludzi jak Pan Adam z czystym sumieniem polecam bierzcie w ciemno

Damian Rutkowski

Damian Rutkowski

Opinia z grupy na Facebooku

Narożnik, jak i dywan odzyskały dawny blask! Jestem pod wrażeniem jak szybko, oraz profesjonalnie została wykonana usługa. Wiem, że wszystkie kolejne prania będę już oddawać w ręce osób, które znają się na rzeczy!!! Każdemu, kto szuka rzetelnej firmy z czystym sumieniem polecam Skuteczne Pranie Tapicerek Białystok!!!

Jacek piotrowski

Jacek Korwin Piotrowski

Opinia z grupy na Facebooku