888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@kursyczystosci.pl

Szkolenie Ozonowanie

Szkolenie Ozonowanie

szkolenie ozonowanie 19 cze, 2024
5.00
(23 Ocen)
Informacje o kursie

KOMPLEKSOWE SZKOLENIA W FORMULE ONLINE OPARTE NA PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ

PO DOKONANIU WYBORU I PŁATNOŚCI OTRZYMUJESZ DOŻYWOTNI DOSTĘP DO NOWOCZESNEJ PLATFORMY SZKOLENIOWEJ ZE WSZELKIMI BIEĄŻACYMI AKTUALIZACJAMI.

Kilka słów nt szkolenia z zakresu Ozonowania 🧐

Jest to szkolenie w formule online oparte na dostępie do nowoczesnej platformy szkoleniowej, na której korzystasz po wykupieniu dostępu ze wszystkich dedykowanych opcji. Przechodzisz krok po kroku część teoretyczną w formie materiałów szkoleniowych pięknie ilustrowanych i merytorycznie napisanych. W międzyczasie drukujesz kartę egzaminacyjną, którą w trakcie szkolenia uzupełniasz o odpowiedzi i na koniec odsyłasz czytelnie podpisaną – to wszystko w bardzo prosty i klarowny sposób 🙂

Podczas całego procesu szkoleniowego oraz po jego zakończeniu – jestem do Twej dyspozycji w razie pytań, problemów, zagadek wszelkiego typu – rozwiążemy wspólnie problem i podam Ci ekspresowo rozwiązanie.

SZCZEGÓŁOWA AGENDA SZKOLENIA OZONOWANIE

Szkolenie zawiera – 18 Modułów na 190 stronach

Zawartość merytoryczna i tematyka szkolenia:

Przykładowy certyfikat ukończenia kursu

[/show_more]

 

UCZELNIA POSIADA WPIS DO REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH – NR EWIDENCYJNY: 2.20/00021/2023

Zawiadomienie o Wpisie do Rejestru Instytucji Szkoleniowych
Zawiadomienie o Wpisie do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Czego się nauczysz?

✅ Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę ze szkoleń

✅ Szybko i skuteczne wejdziesz w rynek usługowy

✅ Nauczysz się odpowiedniej techniki i konkretnych umiejętności

✅ Zdobędziesz pewność siebie w wykonywaniu usług

✅ Będziesz potrafił/a wybrać i zakupić odpowiednie i najlepsze narzędzia do pracy

✅ Posiądziesz unikatową znajomość zastosowania chemii profesjonalnej

✅ Posiądziesz umiejętność pracy z każdym materiałem, skórą, autem

✅ Posiądziesz umiejętność skutecznych działań marketingowych i promocyjnych

✅ Będziesz potrafił/a perfekcyjnie wykonywać usługi w najwyższym standardzie

INFORMACJE POCZĄTKOWE DLA KURSANTA – WAŻNE
Syntetycznie zebrane w konkretach informacje do zapoznania się przed rozpoczęciem procesu szkoleniowego.

 • Kluczowe informacje początkowe | wprowadzające dla Kursanta
  15:00

SZKOLENIE- ozonowanie

Karta Egzaminacyjna – Ozonowanie
Zakończenie kursu to podsumowanie całości zebranej wiedzy w postaci zdania egzaminu kończącego. Kartę egzaminacyjna wypełniamy czytelnie, podpisujemy i wysyłamy w formie pdf lub zdjęcia na adres kontakt@pfc-bialystok.pl

biala lepiej

Adam Lach

31 Kursy/ów 304 Kursantów
5.0
Total 23 Ocen
5
23 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
 • Marcin Kuhn

  1 rok ago
  polecam. Po szkoleniu jestem bardziej pewny siebie. Zacząłem od razu prace, bez obaw, że coś zrobię źle Pan Adam to kopalnia wiedzy o pralnictwie
 • Rafał Sztwiertnia

  1 rok ago
  Nie zaczynajcie w tej branży samemu. Nie korzystajcie z doradców z internetu. Kupicie słaby sprzęt, złą chemię, źle jej użyjecie, klient się wścieknie, będą kłopoty i po biznesie. Zacznijcie od szkolenia u tego groźnie wyglądającego Pana ze zdjęcia, w rzeczywistości bardzo sympatycznego i przede wszystkim mega kompetentnego, który podzieli się z Wami 14 letnim doświadczeniem. Jeden dzień z nim to dwa miesiące próbowania samemu. Po co ryzykować? Nie możesz iść do klienta bez gruntownej wiedzy z chemii, materiałoznawstwa (musisz umieć poznać materiał obiciowy żeby użyć odpowiedniej chemii i techniki,pamiętajcie cokolwiek pójdzie nie tak ro ZAWSZE Wasza wina) i całej masy innych szczegółowy i detali, które Pan Adam daje na talerzu. Poza tym koszt tego szkolenia zwróci się w 2/3 dni więc nad czym się zastanawiać?
 • Łukasz Chruściel

  2 lata ago
  Szczerze polecam kurs ozonowania. Pan Adam Lach praktycznie zawsze był pod telefonem i z entuzjazmem odpowiadał na wszelkie moje pytania. Decydując się na ten kurs nie spodziewałem się tak wysokiego poziomu obsługi klienta :)
 • Łukasz Rzepczyński

  2 lata ago
  Polecam kurs i konsultacje po kursie. Kurs rzeczowy przekazany przystępnie. Porady po kursie kompleksowe nie jest to jednorazowa porada mam stały kontakt z Panem Adamem już prawie rok i za każdym razem kiedy pytam dostaję szybką merytoryczną odpowiedź z poradą. Naprawdę warto!
 • Mateusz Głuszak

  2 lata ago
  Serdecznie polecam. Przeszedłem kurs na temat ozonowania- wszystko jasne/klarowne/rzetelne informacje. Również Pan Adam Lach poświęcił mi osobiście wiele czasu odpowiadając na nurtujące mnie pytania, wszystko bez pośpiechu, jestem bardzo zadowolony!!
 • Agnieszka Długosiewicz

  3 lata ago
  Serdecznie polecam Pana Adama i jego firmę Profesional Cleaning. Kurs dotyczący ozonowania napisany jasno, konkretnie. Wiedza sama przyswaja się w trakcie czytania! Uważam, ze to najlepszy kurs, który dotychczas zrobiłam! Podejscie Pana Adama profesjonalne oraz kontakt ze szkoleniowcem wysmienity! Pomoc nieoceniona:) Napewno to nie jest moj ostatni kurs u Pana Adama. Pozdrawiam, Agnieszka Długosiewicz
 • Mirosław Szczepaniuk

  3 lata ago
  Ile bym nie napisał ten i tak będzie za mało. Polecam Szkoleniowca p Adama Lach - widać że Człowiek z pasją do szkolenia ludzi. Poświęca tyle czasu, że aż dziw. Pierwszy telefon zanim kupiłem szkolenie to ponad 45 minut rozmowy i dyskusji, która mnie przekonała absolutnie. Materialybardoz merytoryczne, dostępne. polecam.
 • Michał Rutkowski

  3 lata ago
  Profesjonalizm łączy się tu z pasją. Miałem okazję współpracować z Panem Adamem Lach, który jako szkoleniowiec wyczerpuje absolutnie każdy aspekt wiedzy, którą przekazuje w bardzo profesjonalny sposób. Bez wymierzania czasu, absolutnie tyle ile potrzeba. Wsparcie w zakupie sprzętu, pomoc w uzyskaniu dofinansowania z UP. Przed pierwszym zabiegiem szybka konsultacja i wsparcie. Polecam! Michał.
 • Krzysztof Getkowski

  3 lata ago
  Lepszej firmy w tej materii nie znam jak PROFESIONAL CLEANING - naprawdę polecam! Pan Adam Lach to wszechstronny człowiek służący pomocą, wsparciem na każdym etapie procesu szkoleniowego. Posiada absolutną wiedzę z zakresu zabiegów Ozonowania - to czuć na każdym etapie rozmów i konsultacji. Po takiej dawce solidnej wiedzy jestem w pełni przygotowany do wykonywania zabiegów ozonowania. Pozdrawiam i dziękuję. Krzysztof.
 • Kamila Klinger

  3 lata ago
  Witam, Bardzo serdecznie polecam szkolenie z dziedziny ozonowania. Uwielbiam słuchać ludzi, którzy są konkretni i sposobem trafiają do człowieka. Pan Adam to mistrz w przekazie wiedzy, tłumaczy do skutku - tutaj nie da rady cokolwiek pominąć - świetnie uzupełnia wiedzę z materiału szkoleniowego. W przypadku zakupu sprzętu służył bardzo pomocną wiedzą Fachową jak też w błyskawicznym tempie otrzymałam przesyłki na podany adres. Dziękuję i POLECAM ! Kamila Klinger.
 • Małgorzata Sapińska

  3 lata ago
  Pełen profesjonalizm, empatia - tutaj nie ma mowy o zerkaniu na zegarek, tyle czasu na konsultacje ile potrzebowałam! Szkolenie prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze, wiedza przekazana przez Pana Adama z pewnością zaprocentuje. Gdybym miała wybrać jeszcze raz szkolenie - zrobiłabym to bez wahania jeszcze raz! Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Małgorzata S.
 • Adam Sobolewski Euro Max S.C.

  3 lata ago
  Professional Cleaning to bardzo profesjonalna firma jak mówi sama nazwa. Materiał do nauki dostałem już tego samego dnia. Polecam szkolenie z ozonowania. Szkolenie zawiera bardzo dużo potrzebnych informacji do pełnienia zawodu związanego z ozonowaniem, a Pan Adam zawsze służy swoją pomocą. Polecam naprawdę warto ! Adam S.
 • PJOTER Piotr Foremniak

  3 lata ago
  Polecam szkolenie ozonowania. Profesjonalna pomoc w samym szkoleniu jaki i w dobraniu odpowiedniego sprzętu aby rozpocząć przygodę z ozonowaniem. Super kontakt z Panem Adamem telefoniczny jak i mailowy. Przekazana wiedza oraz odpowiedzi na nurtujące pytania pomogła rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeżeli zastanawia się ktoś nad rozpoczęciem ozonowania polecam szkolenie u Pana Adama
 • Radosław Terlecki

  3 lata ago
  Panie Adamie bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i odpowiedź przez telefon na nurtujące mnie pytania związane z procesem ozonowania. Pańskie szkolenie cechuje się pełnym profesjonalizmem. Z niego dowiedziałem się wszystkiego na temat ozonowania i będzie to bardzo cenna wiedza dla mnie jako początkującego przedsiębiorcy. Pozdrawiam serdecznie !
 • Kacper Gawełczyk

  3 lata ago
  Z całego serca polecam firmę Pana Adama. Zgłosiłem się na szkolenie ozonowania online. Kontakt od samego początku był na bardzo wysokim poziomie. Treść materiałów szkoleniowych jest bardzo czytelna, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Polecam również profil na Facebooku Pana Adama, na którym jest wiele filmów pokazujących krok po kroku jak przebiega każdy poszczególny proces. Super !!! :)
 • Marcin Bąk R.M.K CLEANING SERVICE

  3 lata ago
  Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pana Adama. Niezwykła postać w branży, człowiek który żyje tym co robi i jeszcze ma chęci podzielenia się swą wiedzą z innymi. Wiele dała mi rozmowa z Nim. POLECAM !!!
 • Filip Staszyński

  3 lata ago
  Pełen profesjonalizm, bardzo dużo przekazanej wiedzy, a przede wszystkim bardzo pozytywny i sympatyczny człowiek na właściwym miejscu. Pozdrawiam ! :)
 • Bartosz Grzybek

  3 lata ago
  Szkolenie jak i poświęcony czas oraz wiedza przekazana przez Pana Adama bezcenne. Mega pozytyw to mało powiedziane. Pan Adam to PROFESJONALISTA w każdym calu. Udziela bardzo wyczerpujących informacji nie tylko w trakcie kursu ale także po jego zakończeniu. Serdecznie polecam każdemu szkolenia przeprowadzane przez firmę Professional Cleaning Sp. z o.o. z Białegostoku. Pozdrawiam.
 • Jacek Korwin Piotrowski

  3 lata ago
  Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy jaką posiada Pan Adam. Od samego początku wykazuje się ogromną cierpliwością, pomógł mi w wielu sytuacjach związanych z przygotowaniem się do samej pracy, z doborem i zakupem odpowiedniego sprzętu! Oraz kiedy miałem wątpliwości w pewnych sprawach służył błyskawicznie pomocą. Widać odrazu, że ma się do czynienia z profesjonalistą, który swoją wiedzę chce przekazać kolejnym osobom. Gorąco polecam!
 • Radosław Deleżuch

  4 lata ago
  Pan Adam to geniusz świetnie się z nim pracowało materiały z ogromna ilością wiedzy w dodatku stały kontakt telefoniczny kiedy tylko jest potrzeba odpowiedz znalazłem w każdej chwili serdecznie polecam i pozdrawiam Radosław .