888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@kursyczystosci.pl

Cennik

Mycie okien, witryn, przeszkleń w Białymstoku

Prezentujemy cennik naszych usług. Ceny zależą przede wszystkim od ilości, stopnia zabrudzeń, lokalizacji oraz trudności w wykonaniu usługi. Zapraszamy zatem do kontaktu celem omówienia Państwa potrzeb na wykonanie usługi.

myjumyju myjumyju
shape
shape
Professional Cleaning

Mycie okien, witryn, przeszkleń
Białystok

Oferujemy profesjonalne mycie okien i witryn sklepowych w Białymstoku, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Mycie okien wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dbając o czystość i estetykę pomieszczeń. Realizujemy usługi z dojazdem do Klienta, korzystając z nowoczesnych technik i profesjonalnego sprzętu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły i ustalić zakres potrzebnych usług.

Okna jednoskrzydłowe

Cena: od 20 zł

Okna dwuskrzydłowe

Cena: od 30zł

Okna balkonowe - drzwi i okna skrzydła

Cena: od 50 zł

Okno FIX

Cena: od 60 zł

3pcdemo

Okna, witryny, przeszklenia

10zł/m2 – do wysokości 2,5m 15zł/m2 – do wysokości 4,5m

beautiful building city
hand yellow rubber glove cleaning window blue sky

Profesjonalne mycie okien, witryn i przeszkleń

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie MYCIA OKIEN, WITRYN, PRZESZKLEŃ. Nasza firma działająca w Białymstoku ma ponad 14 lat doświadczenia. Wykonujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług, dlatego korzystamy tylko z najlepszych produktów renomowanych marek. Nasze metody mycia są efektywne i bezpieczne dla Twoich okien i witryn. Zaufaj nam i powierz swoje okna i witryny sklepowe w ręce ekspertów. Zadowolenie naszych klientów oraz ich pozytywne opinie to dla nas najlepsza rekomendacja. Przekonaj się sam, że nasze usługi mycia okien i witryn w Białymstoku są warte swojej ceny!

moto_1_1
Doświadczenie i profesjonalizm

Działamy na rynku od ponad 14 lat, wyróżniamy się doświadczeniem i profesjonalizmem w wykonywaniu usług.

moto_1_2
Wysoka skuteczność i jakość

Używamy tylko najlepszych środków czyszczących i maszyn, co gwarantuje 100% skuteczność jakość świadczonych usług.

moto_1_3
Dostosowanie do potrzeb klienta

Dostosowujemy swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów i oferuje możliwość mobilnego dojazdu oraz odbioru i dowozu

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Mycie okien, witryn sklepowych, przeszkleń

<p>Nasza firma oferuje profesjonalne mycie okien, witryn sklepowych, przeszkleń zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Do usług należy również mycie okien dachowych, okien na wysokościach oraz konserwacja i czyszczenie ram okiennych.</p>

Tak, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz wyszkolonych i doświadczonych pracowników. Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach, aby zapewnić najwyższą jakość usług oraz stosowanie najnowocześniejszych technik i sprzętu.

Wycena usług mycia okien i witryn jest bezpłatna i niezobowiązująca. Cena zależy od wielkości, ilości i rodzaju okien, dostępności oraz poziomu trudności wykonania usługi. Aby otrzymać wycenę, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, podając szczegóły zlecenia.

Stosujemy wyłącznie profesjonalne i ekologiczne środki czystości, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia, nie pozostawiając smug ani zacieków. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych pracowników, stosując środki czystości nietoksyczne i biodegradowalne.

Mycie okien i witryn

Opinie klientów

Oto opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej usługi mycia okien i witryn. Doceniamy ich zaufanie i cieszymy się, że udało nam się sprostać ich oczekiwaniom. Jeśli również potrzebujesz profesjonalnego mycia okien i witryn, zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do podzielenia się z nami swoją opinią!

Umówiłam się z Panem Adamem na pranie dwóch narożników i dwóch dywanów. Jeden ze wspomnianych narożników postanowiłam poddać praniu tylko po to, żeby udowodnić dla męża, że potrzebujemy nowego, bo ten już nigdy nie będzie dobrze wyglądał. Jako że trafiłam na profesjonalistę narożnik wygląda jak nowy! Efekt powyżej wszelkich oczekiwań. Oba dywany - dość problematyczne, z długim i gęstym włosiem, również wyglądają (i pachną!) rrewelacyjnje. Reasumując: świetny kontakt, pełen profesjonalizm, zaskakujące rezultaty usługi i bardzo przystępne ceny. Polecam!

Anna Kapica

Anna Kapica

Opinia z grupy na Facebooku

Człowiek z pasją i wie co robi, mało jest tak profesjonalnych firm i ludzi jak Pan Adam z czystym sumieniem polecam bierzcie w ciemno

Damian Rutkowski

Damian Rutkowski

Opinia z grupy na Facebooku

Narożnik, jak i dywan odzyskały dawny blask! Jestem pod wrażeniem jak szybko, oraz profesjonalnie została wykonana usługa. Wiem, że wszystkie kolejne prania będę już oddawać w ręce osób, które znają się na rzeczy!!! Każdemu, kto szuka rzetelnej firmy z czystym sumieniem polecam Skuteczne Pranie Tapicerek Białystok!!!

Jacek piotrowski

Jacek Korwin Piotrowski

Opinia z grupy na Facebooku