888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@kursyczystosci.pl
ozonowanie hero ozonowanie hero
shape
shape
Professional Cleaning

Ozonowanie Białystok

Jest to jedyna, nie chemiczna i najskuteczniejsza metoda dezynfekcji. Usługi ozonowania wykonujemy na terenie Białegostoku i województwa Podlaskiego. Ozonujemy powietrze we wszelkich pomieszczeniach poprzez wymieszanie gazowego ozonu z nim. Tak spreparowane powietrze staje się wolne od mikroorganizmów, alergenów. Pachnie przyjemnie. Oczywiście powietrze sterylizuje wszystkie przedmioty z nim się stykające, a więc ściany, podłogi, wykładziny, meble, itp.

Ozonowanie 1 1
Ozonowanie 2

Dezynfekcja przez ozonowanie

Dezynfekcja [dekontaminacja] to inaczej oczyszczenie przez zabijanie i usuwanie z powietrza oraz powierzchni, substancji szkodliwych dla zdrowia i życia – wirusy, bakterie chorobotwórcze, grzyby i ich przechowalniki. Deakaryzacja to usuwanie alergenów i roztoczy, które są nie tylko przyczyną alergii, ale wywołują trwałe zmiany w organizmie człowieka [neurozy, reumatyzm, migreny], a mykotoksyny grzybów są silną toksyną trującą. Deodoryzacja to eliminowanie przykrych, niepożądanych, często trudnych do usunięcia zapachów powstałych w wyniku procesów gnilnych. Najczęściej wykonywana jest w połączeniu z dezynfekcją. Co ważne – jest czymś kompletnie innym niż zabieg dezodoryzacji, który jedynie maskuje zapach poprzez rozpylenie innego zapachu. Ozon właśnie wykonuje proces właściwy tj deodoryzację czyli likwiduje zapachy, a nie je maskuje!

moto_1_1
Wydajemy certyfikat po ozonowaniu

Po zakończonym zabiegu ozonowania otrzymacie Państwo specjalny certyfikat, potwierdzający skuteczne wykonanie usługi.

moto_1_2
Wysoka skuteczność i jakość

Jako jedyni w regionie mamy pełne uprawnienia potwierdzone certyfikatem do wykonywania profesjonalnych usług ozonowania!

moto_1_3
Dostosowanie do potrzeb klienta

Oferujemy możliwość wykonania ozonowania w nocy i w weekendy, zapewniając profesjonalne podejście oraz satysfakcję klientów.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Dezynfekcja ozonowaniem Białystok

Ozon – Tritlen (O3), to alotropowa odmiana tlenu, składająca się z trójatomowych cząsteczek. Ma niebieskawą barwę. Jego woń przypomina zapach po burzy. Jest gazem niepalnym (może natomiast podtrzymywać proces spalania). Dobrze rozpuszcza się w wodzie, lecz jest dość nietrwały. Sama nazwa ozon, pochodzi od greckiego Odzon – pachnący. Powstaje on pod działaniem promieni UV, w wyniku reakcji tlenku azotu z lotnymi związkami organicznymi, a także podczas wyładowań atmosferycznych. Można go wyprodukować także przez urządzenie, zwane generatorem ozonu. Cząsteczka ozonu jest nietrwała, a czas jej połowicznego rozkładu jest krótki. Rozpada się wtedy na dwuatomową formę – tlen O2 oraz jednotomowy O. Forma jednoatomowa jest jednym z najsilniejszych utleniaczy. Łącząc się z dwuatomowymi wiązaniami cząsteczek nienasyconych związków organicznych, całkowicie zmienia ich właściwości. Na końcu procesu pozostaje nam jedynie czysta i bezpieczna cząsteczka tlenu.

Dezynfekcja ozonowaniem to niechemiczna i skuteczna metoda dezynfekcji, która polega na rozprowadzaniu ozonu w pomieszczeniach, aby oczyścić powietrze oraz powierzchnie od mikroorganizmów, alergenów i nieprzyjemnych zapachów.

Usługi dezynfekcji ozonowaniem wykonujemy na terenie Białegostoku i województwa Podlaskiego. Ozonowanie można przeprowadzić w mieszkaniach, domach, szkołach, przedszkolach, żłobkach, biurowcach, urzędach, sklepach, klubach fitness, placówkach medycznych i wielu innych miejscach.

Ozonowanie skutecznie eliminuje wirusy, bakterie, grzyby, alergeny, roztocza i przykre zapachy, zapewniając czyste i świeże powietrze. Pomaga również zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób, takich jak grypa, zwłaszcza w sezonie zimowym i wiosennym.

Ozonowanie dezynfekuje powietrze z alergenów, takich jak roztocza, sierść zwierząt czy pyłki, co może przynieść ulgę alergikom i poprawić komfort życia.

Ozonowanie jest bezpieczne, o ile jest przeprowadzone przez profesjonalistów z odpowiednimi certyfikatami i uprawnieniami. Po zakończonym zabiegu ozonowania otrzymacie Państwo specjalny certyfikat potwierdzający skuteczne wykonanie usługi.

Cena dezynfekcji ozonowaniem zależy od celu zabiegu, właściwości i przeznaczenia pomieszczenia. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 888 335 025, aby uzyskać więcej informacji na temat usług i cen.

Ozonowanie pomieszczeń

Opinie klientów

Poniżej przedstawiamy opinie naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej usługi ozonowania. Jesteśmy zadowoleni, że nasza praca przyczyniła się do poprawy jakości powietrza i usunięcia nieprzyjemnych zapachów w ich domach lub pojazdach. Cieszymy się również, że pozytywne recenzje są dla nas dowodem na skuteczność naszych usług. Jeśli również potrzebujesz profesjonalnego ozonowania, zachęcamy do skorzystania z naszych usług i do podzielenia się swoją opinią!

Szybko, dokładnie, punktualnie no i skutecznie. Stosunek ceny do jakości również zacny.

Adam Piotrowski

Adam Piotrowski

Opinia z grupy na Facebooku

Polecam. Usługa wykonana na bardzo wysokim poziomie.

Kasia Kasia

Kasia Kasia

Opinia z grupy na Facebooku

Polecam współpracę z Panem Adamem, pełen profesjonalizm, zawsze służy dobrą radą. Polecam na 100%..

Robert Bil

Robert Bil

Opinia z grupy na Facebooku

  Dowiez się więcej

  Zastosowanie ozonu

  Ozon posiada bezwzględnie silne i zabójcze działanie dezynfekujące i deodoryzujące Faktem jest to, że bardzo skutecznie zabija wszelkie niechciane wirusy, bakterie, alergeny i roztocza zarówno z powietrza jak i wszystkich przedmiotów wewnątrz ozonowanego pomieszczenia. Zwalcza zarodniki grzybów i ich mykotoksyny, które są silną toksyną trującą.

  Ozonowanie mieszkania, ozonowanie domu, szkoły, przedszkola i żłobka. dezynfekcja przez ozonowanie biurowców, urzędów, sklepów, klubów fitness

  W tych wszystkich miejscach może przebywać dziennie mnóstwo ludzi, którzy wchodzą, i wychodzą. Wnoszą i wynoszą, tzw. zarazki, którymi są wszelkiego rodzaju drobnoustroje chorobotwórcze: wirusy i bakterie. Jakże ważnym jest fakt, że nasze mieszkanie, przedszkole czy żłobek, w którym przebywają najważniejsze osoby w naszym życiu, było bezpieczne. OZON poprawia warunki sanitarne, zostawiając czyste powietrze. Tym samym ozonowanie powietrza zapobiega rozprzestrzenianiom się chorób, np. grypy w okresie zimowym, wiosennym. Jakże ważnym jest to, aby przebywać w pomieszczeniu wolnym od wszelakiego rodzaju WIRUSÓW, które przynosimy z zewnątrz

  Ozonowanie szkoly 1
  mechanic entering painting booth repair auto service painting bumper car with sprayer 1
  portrait female doctor protective wear mask looking camera while working hospital during pandemic 1
  man sterile uniform with gloves mask holding sprayer spraying with disinfectant floor classroom 1
  man from disinfection group cleans up desk school with yellow rag professional worker sterilizes classroom prevent covid 19 spread healthcare pupils students concept
  confident factory worker standing protective clothing 2 1

  Szpitale, przychodnie i pokoje lekarskie, sale operacyjne

  Te miejsca muszą być bardzo sterylne, a powietrze nieskazitelnie czyste, dlatego bardzo często poddaje się je procesowi ozonowania. W ten sposób możemy unikać infekcjom lub zakażeniom.

  Budynki, piwnice, garaże

  Te miejsca muszą być bardzo sterylne, a powietrze nieskazitelnie czyste, dlatego bardzo często poddaje się je procesowi ozonowania. W ten sposób możemy unikać infekcjom lub zakażeniom.

  car raised car lift auto service
  empty basement room with minimal preparatory repairs interior with white brick walls
  chair apartment design interior apartment
  air conditioner
  air ventilation grille fresh air is coming out
  cassette air conditioner service brick wall background 3d

  Ozonowanie klimatyzacji

  Ozonować możemy również klimatyzację i jej całe obiegi. Urządzenia chłodzące nasze domy, biura, urzędy, samochody, itp. niestety narażone są na silne zanieczyszczenia jak bakterie, wirusy, czy nawet pleśń. Należy je co jakiś czas oczyszczać, a jednym z najbardziej skutecznych sposobów jest właśnie ozonowanie. Coraz więcej nas jest alergikami. Alergeny w powietrzu, na meblach, ubraniach, zwierzętach. Już ponad 300 tysięcy osób w Polsce jest uczulonych na kurz domowy, w którym znajdują się roztocza kurzu. Dodatkowo roztocza ludzkie, sierść psa, czy dostające się zza okna pyłki drzew i innych roślin – to alergeny, które skutecznie uniemożliwiają prowadzenie komfortowego trybu życia. Także w tym przypadku ozonowanie potrafi przynieść rewelacyjne efekty. O3 skutecznie dezynfekuje powietrze z alergenów, dając czyste i świeże powietrze. Mieszkanie lub pomieszczenie, w którym mieszkała osoba kochająca zwierzęta, wraz z wieloma pupilami, może być pozbawione wszelkich przykrych zapachów, jakie pozostały po zwierzakach. Ozonowanie skutecznie sobie z nimi poradzi. Także zapachy powstałe w gastronomii (sale restauracyjne oraz kuchnie), np. przypalone potrawy, zapach spalonego tłuszczu.