888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@kursyczystosci.pl

Książka i Poradnik – Droga do sukcesu w Branży Czystości Pranie Tapicerki i Dywanów

Książka i Poradnik Droga do Sukcesu w Branży czystości Pranie tapicerki i dywanów

Chcesz zostać profesjonalistą w praniu tapicerek i dywanów oraz szeroko pojętej branży czystości?

Książka ta, a zarazem poradnik z osobistą autobiografia autora i szkoleniowca to kopalnia wiedzy, która w połączeniu z materiałami szkoleniowymi, które uzyskasz na www.kursyczystosci.pl to potężna dawka wiedzy tej, której właśnie poszukujesz !

Najważniejsze przesłanie z całości płynie jedno – jeśli masz możliwość skorzystać z czyjegoś doświadczenia, jego praktyki, cennych porad, wskazówek oraz ponadprzeciętnego zaangażowania we wsparcie i ciągłej pasji w tematyce pralniczej – nie wahaj się ani na chwilę.

To naprawdę bezcenna możliwość.

Lata początkowej udręki obkupionej setkami błędów, czasem wstydu, często straty pieniędzy przez chytrość sprzedawców oraz niezrealizowane w wielu przypadkach w 100% usługi to wynik braku wówczas wiedzy, którą nikt nie chciał się dzielić.

Dziś powtórzę to po raz setny czy tysięczny już – gdybym miał taką możliwość jak Ty teraz mieć tą publikację w rękach i możliwość wykupienia szkolenia wtedy – nawet nie patrzyłbym ile to kosztuje, wziąłbym szczerze nawet kredyt w banku i chciał mieć pilnie na własność – moje słowo honoru ! Dlaczego? Oszczędziłbym tak ważny czas i tak cenne pieniądze, których wtedy brakowało.

Przeszłość za mną, teraźniejszość to sukces – obecnie poza codzienną pracą w branży, dumnie pragnę wspierać osoby, które z różnych powodów chcą zacząć prowadzić swój biznes, otworzyć własną firmę usługową, bądź też uzupełnić swą dotychczasową wiedzę.

Jestem przekonany, że dzięki mojemu wkładowi w tej branży znacznie podniesie się świadomość w wielu aspektach.

Tajniki z pralniczego zaplecza wreszcie zostały ujawnione ! Zapraszam zatem do zakupu książki.

Autor : Adam Lach

Pasjonat Branży Czystości i Branży Szkoleniowej.

Prezes Zarządu i Założyciel Professional Cleaning Sp. z o.o. i Professional Cleaning Education Sp. z o.o.

Autor i Twórca wielu procesów szkoleniowych Branży Czystości.

 

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *