888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@pfc-bialystok.pl
pranie tapicerki hero pranie tapicerki hero
shape
shape
Professional Cleaning

Pranie tapicerki meblowej
Białystok

Specjalizujemy się w praniu tapicerki meblowej każdego rodzaju i wielkości. Bogata wiedza z zakresu materiałoznawstwa oraz wieloletnie doświadczenie pozwala osiągać ponadprzecietne i zawsze bezpieczne i skuteczne usługi. Pierzemy kanapy, narożniki, wersalki, tapczany, sofy, fotele, krzesła, materace oraz tapicerkę samochodową.

pranie tapicerki
clean leather car seat

Pierzemy tapicerki meblowe i samochodowe

Specjalizujemy się w PRANIU OBIĆ TAPICERSKICH wszelkiego rodzaju: kanapa, narożnik, wersalka, tapczan, sofa, fotele, krzesła, materace oraz tapicerka samochodowa. Z powodzeniem działamy już ponad 14 lat na rynku Białostockim świadcząc profesjonalne i zawsze w 100% skuteczne usługi prania tapicerek meblowych. Wykorzystujemy nabyte bardzo bogate doświadczenie, najlepsze środki czyszczące i maszyny piorące tylko wiodących Firm na świecie. Nie pracujemy na słabej jakości sprzęcie typu Karcher, który do tego typu zadań kompletnie się nie nadaje. Pierzemy materiały syntetyczne i naturalne. Czyścimy tapicerkę z alcantary, mikrofazy, nubuku, zamszu, bawełny, pluszu. We wszystkich przypadkach priorytetem jest zachowanie jakości i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

moto_1_1
Doświadczenie i profesjonalizm

Działamy na rynku od ponad 14 lat, wyróżniamy się doświadczeniem i profesjonalizmem w wykonywaniu usług.

moto_1_2
Wysoka skuteczność i jakość

Używamy tylko najlepszych środków czyszczących i maszyn, co gwarantuje 100% skuteczność i zachowanie jakości tapicerki.

moto_1_3
Dostosowanie do potrzeb klienta

Dostosowujemy swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów i oferuje możliwość mobilnego dojazdu oraz odbioru i dowozu

Cennik

Pranie tapicerki meblowej i samochodowej

Tapczan, wersalka, sofa, kanapa prosta

od 150 zł

Kanapa rogowa

od 200 zł

Fotel

od 50 zł

Krzesła

od 15 zł

Materace

od 100 zł

Tapicerka samochodowa

od 250 zł

 • Trudne materiały CARABU, PENTA — +100%
 • Skórzane meble – +100%
 • Minimalny koszt usługi mobilnej — 150 zł
 • Dojazd na terenie Białegostoku — w cenie usługi
 • Dojazd poza Białystok — +25 zł oraz 1,50zł/km powyżej 5 km od pralni
 • Usługa odbioru i dowozu dywanu — 50 zł w Białymstoku + 2,50 zł/km poza

Pranie Tapicerki Meblowej w Białymstoku

Nasze realizacje

wewnatrz samochodu wnetrze prestizowego nowoczesnego samochodu wygodne skorzane fotele czarny kokpit z na na bialym tle 2
czyszczenie mebli skorzanych
about_shape_2

Czyszczenie tapicerki skórzanej meblowej i samochodowej

Zachowaj piękno i trwałość swojej skórzanej tapicerki samochodowej i meblowej dzięki naszej usłudze czyszczenia. Oferujemy kompleksowe usuwanie zabrudzeń, plam i nieprzyjemnych zapachów, które gromadzą się na skórze w czasie użytkowania. Nasze doświadczenie i sumienność gwarantują, że Twoja tapicerka skórzana będzie wyglądała jak nowe, a skóra będzie chroniona przed uszkodzeniami. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na czyszczenie tapicerki skórzanej samochodu już dziś!

 • Przywracamy skórze naturalny blask
 • Oferujemy konkurencyjne ceny i terminowość
 • Gwarantujemy satysfakcję z usługi

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czyszczenie tapicerki

Pracujemy z wszelkiego rodzaju tapicerkami meblowymi i samochodowymi, w tym materiałami syntetycznymi i naturalnymi, takimi jak alcantara, mikrofaza, nubuk, zamsz, bawełna i plusz.

Tak, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów i oferujemy możliwość mobilnego dojazdu oraz odbioru i dowozu.

Koszt prania tapicerki zależy od rodzaju mebla lub samochodu, z cenami zaczynającymi się od 10 zł za krzesła materiałowe do 600 zł za kanapę rogową. Pełny cennik można znaleźć na naszej stronie.

<p>Wykorzystujemy najlepsze środki czyszczące i maszyny piorące, nie stosując słabej jakości sprzętu. Priorytetem jest zachowanie jakości i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.</p>

Tak, oferujemy usługi usuwania uciążliwego zapachu oraz usuwania sierści. W przypadku wyjątkowych zabrudzeń, koszt jest ustalany indywidualnie.

Tak, oferujemy czyszczenie i impregnację skórzanej tapicerki auta, z cenami zaczynającymi się od 300 zł. W przypadku skórzanych mebli, koszt usługi jest wyższy o 100%.

Pranie tapicerki

Opinie klientów

Poniżej prezentujemy opinie naszych klientów, którzy skorzystali z naszych usług prania i czyszczenia tapicerki. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w przywróceniu blasku ich meblom, a ich pozytywne recenzje są dla nas najlepszą nagrodą za naszą pracę. Jeśli również skorzystałeś/skorzystałaś z naszych usług, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią!

Chociaż muszę wyciągnąć brudy rodzinne na wierzch, zrobię to z przyjemnością. Otóż jestem pod wrażeniem Pana pracy. Dokładność, szybkość i pasja - to słowa którymi określiłabym robotę, jaką Pan zrobił. Jestem zachwycona. Dziękuję serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego. Ps. Czekam jeszcze na dywan, ale nie mam wątpliwości, że będzie wyczyszczony perfekcyjnie.

Malgorzata Matysewicz

Małgorzata Matysewicz

Opinia z grupy na Facebooku

Moja duża narożna kanapa po praniu wygląda jak nowa. Pełen profesjonalizm - w każdym calu i pod każdym względem! Pięknie dziękuję. Jeśli szukasz firmy, która czyści doskonale tapicerkę to wybierz tylko Professional Cleaning

Katarzyna Anna Kurowska

Katarzyna Anna Kurowska

Opinia z grupy na Facebooku

Polecam jak najbardziej, czysto, szybko i profesjonalnie.

Krzysztof Bartkowiak

Krzysztof Bartkowiak

Opinia z grupy na Facebooku

Usługi u Pana Adama to czysta przyjemność i to dosłownie. Fachowość, rzetelność, właściwe doradztwo, dużo energii i uśmiechu to tylko kilka zalet. Pranie tapicerki wykonane z niezwykłą skutecznością, usunięcie sierści i plam to dla Pana Adama pestka. Polecam fachowca w 100%.

Piter Pi Ter

Piter Pi Ter

Opinia z grupy na Facebooku

Dotrzymania słowa, punktualność oraz super zadowalający efekt końcowy usługi prania kanapy. Polecam!

Lukasz Pawlak

Łukasz Pawlak

Opinia z grupy na Facebooku

Polecam współpracę z Panem Adamem, kanapa i fotel wyglądają jak w pierwszych dniach po zakupie. Pracownik przyjechał na czas, zgodnie z umową co się chwali. Po wykonanej pracy zostawił po sobie czystość i świeżość w pokoju, bardzo precyzyjna i fachowa współpraca. Dziękuję i do zobaczenia Panie Adamie.

Lukasz Baqueta Paus

Łukasz Baqueta Pauś

Opinia z grupy na Facebooku

  Zobacz jak pracujemy

  Pranie tapicerki w Białymstoku

  Professional Cleaning
  wash car carpet

  Pranie i czyszczenie kanapy

  Obejrzyj Video z Naszej pracy - Sprawdź, jak wygląda w praktyce
  professional cleaning interior back seats carpet

  Mycie tapicerki na 5+

  Obejrzyj Video z Naszej pracy - Sprawdź, jak wygląda w praktyce