888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@kursyczystosci.pl
pranie kanapy
shape
shape
Professional Cleaning

Pranie tapicerki meblowej
Białystok

Specjalizujemy się w usługach takich jak: pranie tapicerki meblowej i czyszczenie tapicerki meblowej tj pranie kanapy, foteli , krzeseł, puf, podnóżków, obić łóża sypialnianego, ścianek tapicerowanych oraz pranie tapicerki samochodowej. Bogata wiedza z zakresu materiałoznawstwa oraz wieloletnie doświadczenie pozwala osiągać ponadprzecietne i zawsze bezpieczne i skuteczne usługi. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej usługi, na najwyższej jakości sprzęcie oraz chemii to bardzo dobrze trafiłaś. Zamów usługi : pranie kanapy, pranie tapicerki, pranie materacy, pranie mebli tapicerowanych oraz pranie tapicerki samochodowej z dojazdem do Ciebie.

moto_1_1
Doświadczenie i profesjonalizm

Działamy na rynku od ponad 14 lat, wyróżniamy się doświadczeniem i profesjonalizmem w wykonywaniu usług.

moto_1_2
Wysoka skuteczność i jakość

Używamy tylko najlepszych środków czyszczących i maszyn, co gwarantuje 100% skuteczność i zachowanie jakości tapicerki.

moto_1_3
Dostosowanie do potrzeb klienta

Dostosowujemy swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów i oferuje możliwość mobilnego dojazdu oraz odbioru i dowozu

Cennik

Pranie tapicerki meblowej i samochodowej

Tapczan, wersalka, sofa, kanapa prosta

od 100 zł

Kanapa rogowa

od 150 zł

Fotel

od 30 zł

Krzesła

od 10 zł

Materace

od 100 zł

Tapicerka samochodowa

od 100 zł

  • Trudne materiały CARABU, PENTA — +100%
  • Skórzane meble – +100%
  • Minimalny koszt usługi mobilnej — 150 zł
  • Dojazd na terenie Białegostoku — w cenie usługi
  • Dojazd poza Białystok — ustalany indywidualnie

Pranie Tapicerki Meblowej w Białymstoku

Nasze realizacje

wewnatrz samochodu wnetrze prestizowego nowoczesnego samochodu wygodne skorzane fotele czarny kokpit z na na bialym tle 2
czyszczenie mebli skorzanych
about_shape_2

Czyszczenie tapicerki skórzanej meblowej i samochodowej

Zachowaj piękno i trwałość swojej skórzanej tapicerki samochodowej i meblowej dzięki naszej usłudze czyszczenia. Oferujemy kompleksowe usuwanie zabrudzeń, plam i nieprzyjemnych zapachów, które gromadzą się na skórze w czasie użytkowania. Nasze doświadczenie i sumienność gwarantują, że Twoja tapicerka skórzana będzie wyglądała jak nowe, a skóra będzie chroniona przed uszkodzeniami. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na czyszczenie tapicerki skórzanej samochodu już dziś!

  • Przywracamy skórze naturalny blask
  • Oferujemy konkurencyjne ceny i terminowość
  • Gwarantujemy satysfakcję z usługi

Pranie tapicerki

Opinie klientów

Poniżej prezentujemy opinie naszych klientów, którzy skorzystali z naszych usług prania i czyszczenia tapicerki. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w przywróceniu blasku ich meblom, a ich pozytywne recenzje są dla nas najlepszą nagrodą za naszą pracę. Jeśli również skorzystałeś/skorzystałaś z naszych usług, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią!

Chociaż muszę wyciągnąć brudy rodzinne na wierzch, zrobię to z przyjemnością. Otóż jestem pod wrażeniem Pana pracy. Dokładność, szybkość i pasja - to słowa którymi określiłabym robotę, jaką Pan zrobił. Jestem zachwycona. Dziękuję serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego. Ps. Czekam jeszcze na dywan, ale nie mam wątpliwości, że będzie wyczyszczony perfekcyjnie.

Malgorzata Matysewicz

Małgorzata Matysewicz

Opinia z grupy na Facebooku

Moja duża narożna kanapa po praniu wygląda jak nowa. Pełen profesjonalizm - w każdym calu i pod każdym względem! Pięknie dziękuję. Jeśli szukasz firmy, która czyści doskonale tapicerkę to wybierz tylko Professional Cleaning

Katarzyna Anna Kurowska

Katarzyna Anna Kurowska

Opinia z grupy na Facebooku

Polecam jak najbardziej, czysto, szybko i profesjonalnie.

Krzysztof Bartkowiak

Krzysztof Bartkowiak

Opinia z grupy na Facebooku

Usługi u Pana Adama to czysta przyjemność i to dosłownie. Fachowość, rzetelność, właściwe doradztwo, dużo energii i uśmiechu to tylko kilka zalet. Pranie tapicerki wykonane z niezwykłą skutecznością, usunięcie sierści i plam to dla Pana Adama pestka. Polecam fachowca w 100%.

Piter Pi Ter

Piter Pi Ter

Opinia z grupy na Facebooku

Dotrzymania słowa, punktualność oraz super zadowalający efekt końcowy usługi prania kanapy. Polecam!

Lukasz Pawlak

Łukasz Pawlak

Opinia z grupy na Facebooku

Polecam współpracę z Panem Adamem, kanapa i fotel wyglądają jak w pierwszych dniach po zakupie. Pracownik przyjechał na czas, zgodnie z umową co się chwali. Po wykonanej pracy zostawił po sobie czystość i świeżość w pokoju, bardzo precyzyjna i fachowa współpraca. Dziękuję i do zobaczenia Panie Adamie.

Lukasz Baqueta Paus

Łukasz Baqueta Pauś

Opinia z grupy na Facebooku