888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@pfc-bialystok.pl

Szkolenie – Lista zakupów pod usługi prania tapicerki

Szkolenie – Lista zakupów pod usługi prania tapicerki

Informacje o kursie

Najważniejszym i największym wyzwaniem przed każdym kto rozpoczyna działalność usługową jest wyposażenie się we wszystkie potrzebne narzędzia pracy.

Jak wiem z doświadczenia, przebrnięcie tej drogi praktycznie każdy podsumowuje jako udręka i najcięższa rzecz do zrobienia i tu absolutnie się zgadzam bo mimo kilkunastoletniego doświadczenia, kiedy sam siadam do obsługi zakupów pod Dotację dla swych Kursantów, chcąc to zrobić naprawdę perfekcyjnie zajmuje mi to sporo czasu, a co mówić osoba, która dopiero zaczyna?

 

 

Czego się nauczysz?

✅ Będziesz dysponował/a konkretnymi rozwiązaniami pokazanymi na tacy

✅ Jedynym Twoim zadaniem będzie dysponować budżetem na zakupy, a intuicyjne narzędzie z gotowymi produktami bezpośrednio z nazwy i ceny zrobi resztę za Ciebie

✅ Twórz swoje zakupy prosto, jasno i bez stresu

Materiał Szkoleniowy – Prezentacja z listą zakupów i komentarzem
Szczegółowy materiał zawierający listę zakupów wraz z komentarzem w każdej kategorii. Omówienie zasadności poszczególnych produktów w syntetycznej i prostej formie.

  • Materiał Szkoleniowy – Prezentacja
    01:00:00

Inteligentny Plik Roboczy do Pracy z Konstrukcją Zamówienia

biala lepiej

Adam Lach

20 Kursy/ów 217 Kursantów
5.0
Total 1 Ocena
5
1 Rating
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
  • Marcin Piekarski

    9 miesięcy ago
    Wspaniałe rozwiązanie ! Niespodziewałem się, że można otrzymać aż tak dobre narzędzie do zakupów wszystkiego co jest potrzebne do startu. Człowiek siedział i zastanawiał się co tu jeszcze i po co, a tu rozbudwana tabela z uzupełnionym asortymentem, wszystko samo się podlicza, pokazuje - SZOK ! Panie Adamie - dobra robota i dziękuję Panu w ogóle za pomoc i tyle poświęconego czasu !