888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@pfc-bialystok.pl

Szkolenia – kluczowe info

Koleżanki i Koledzy z Branży, Kursanci i osoby zainteresowane.

Chciałbym poinformować o możliwościach rozwoju dostępnych na Platformie Szkoleniowej.

Z przyjemnością informuję, że na obecną chwilę jest to szereg wdrożonych zmian i dodatkowych materiałów zarówno w formie lekcji video jak też i do czytania i analizy.

Oferowane szkolenia nie zacieśniają się do samej tematyki prania tapicerki meblowej, a odkrywają i mobilizują do realizowania kompleksowych usług w Branży utrzymania czystości. Jest to kluczowe dla maksymalizowania i zachowania stabilności w obszarze realizowanych przez siebie usług.

Nie jedna/jeden z Was– zauważył/a, że utrzymanie się tylko i wyłącznie z tematyki pralnictwa domowego to kwestia mocno dyskusyjna. Osobiście nie rekomenduję – przynajmniej na początku swej drogi, kiedy nie posiadacie odpowiedniego stażu i pozycji na rynku, opinii, wypracowanych metod reklamowych, spozycjonowanych w jakikolwiek sposób swych mediów – od www po profile itd… zawężać się tylko do tego.

Analizując branżę, patrząc i rozmawiając z wieloma osobami na co dzień, mam świadomość tego o czym mówię.

Wychodząc naprzeciw, oferuję kompleksowe wsparcie oraz szkolenia z każdego zakresu – pojedyncze bądź w formie pakietów grupy szkoleń powiązanych z indywidualnymi konsultacjami i wsparciem w takiej ilości i formie jaka będzie dla Was potrzebna i wymagana.

Jestem czynnym usługodawcą w tej Branży od wielu lat, wiem doskonale z czym to się „je” i jakie są dobre i złe momenty. Jak przeciwdziałać i jak przygotować się do lepszych i gorszych czasów. Czego się wystrzegać i na co nie wydawać bądź wydawać swoje pieniądze.

Jak pozyskiwać klienta i czego nie robić. Wiele można byłoby mówić w tej kwestii, ale najlepiej mieć tą możliwość współpracy i czerpać z niej garściami – o czym przekonał się już nie jeden z Kursantów – nieprawdaż? 😊 Zerknijcie na opinie!

Podsumowując – całość na obecną chwilę to:

🔥10 szkoleń Branżowych i Pomocniczych

🔥1 500 stron materiałów pisanych i ilustrowanych z omówieniem

🔥36 lekcji video instruktażowych + ciągłe aktualizacje co miesiąc

🔥10 bloków tematycznych

🔥Wsparcie dożywotnie w każdej kwestii

🔥„Droga do sukcesu – pranie tapicerki” – Moja Książka i Poradnik

🔥Wsparcie w zakupach

🔥Rabaty spore na chemię

🔥Wsparcie w uzyskaniu dotacji i jej obsługi

Informacyjnie:

Niebawem startuje nowy, myślę bardzo ciekawy, ale też innowacyjny kanał na platformie YouTube, do którego obserwowania Was zaproszę😊

Dla wszystkich – dużej ilości zleceń !💪

Życzę dobrej i owocnej lektury. Wszystko to po to, aby wspierać Was i siebie wiedzą również od Was w ciągłym doskonaleniu.

Osoby zainteresowane odbyciem Specjalistycznych Szkoleń pod okiem Absolutnego Praktyka w Branży, zapraszam na www.kursyczystosci.pl.

Z serdecznymi pozdrowieniami. Adam Lach.

Your email address will not be published. Required fields are marked *