888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@pfc-bialystok.pl

Czyszczenie Tapicerki Skórzanej w samochodzie i domu – czy warto?

Czyszczenie I pielęgnacja Tapicerki Skórzanej

Czyszczenie Tapicerki Skórzanej – to najczęściej zaniedbywany proces w Naszych autach oraz meblach domowych. Każdemu wydaje się, że obicia skórzane wcale się nie brudzą i w ogóle nie trzeba nic z nimi robić bo to wkońcu najtwarlszy z materiałów obiciowych – przecież tak pisali gdzieś w na jakiejś reklamie.

Prawda jest taka, że skorzane obicia wymagają systematycznej pielęgnacji zupełnie jak i skór a człowieka – tj czyszczenia, mycia, pielęgnacji, balsamowania. Wszytsko właśnie po to, aby uchronić ją przede wszystkim od zniszczenia.

Należy pamiętać, że nie pielęgnowana skóra po czasie robi się zwyczajnie sucha, pod wpływem intensywnego jej użytkowania zarówno w aucie jak i w domu, podlega przeciążeniom, zagnieceniom, dużym kilogramom masy, które uciskają. Wówczas bez odpowiedniej pielegnacji dochodzi do wielu zniszczeń jak odkształcenia, przetarcia, załamania i co najgorsze pęknięcia.

Ze swojego bardzo bogatego doświadczenia wiem, że zaledwie 1/100 Klientów ma pełną świadomość nt procesu i czasookresów pielęgnacji swych obić skórzanych.

Taką małą historią muszę się podzielić – z ostatniego czasu – kiedy na wycenę przyjechał Klient z poza Białegostoku, w fajnym Audi A6. Podczas rozmowy nt wyceny przeczyściłem połowę siedziska kierowcy.

Jakież było zdziwienie w oczach Klienta, kiedy zobaczył co można osiągnąć poprzez profesjonalną usługę. Nie wiele trzeba było rozmawiać i auto zostało na kompleksowe czyszczenie wnętrza wraz z oczywiście pielęgnacją tapicerki skórzanej. Nie będę rozwijął się dalej nt reakcji po odebraniu auta, ale możecie mi wierzyć, że był w głebokim szoku 🙂

Podsumowując: Czyścimy i pielęgnujemy co 6 miesięcy, a sama pielęgnacja i zabezpieczanie co około 3-4 miesiące. Taka jest rekomendacja praktyka w Branży.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej usługi czyszczenia i zabezpieczenia skóry w twym aucie bądź kanapy i foteli w domu – Białostockie Centrum Czystości to najlepszy specjalista w Białymstoku w tej dziedzinie.

Jeśli interesujesz się tematyką pralniczą lub Branżą Czystości, zapraszam na Specjalistyczne Szkolenia na naszej Platformie Szkoleniowej www.kursyczystosci.pl

Kompleksowy wykaz tematyki szkoleń poniżej:

  • Szkolenie Pranie Tapicerki i Dywanów
  • Szkolenie Auto Detailing
  • Szkolenie Czyszczenie Skór
  • Szkolenie Ozonowanie
  • Szkolenie Czyszczenie Posadzek
  • Szkolenie Jak Pozyskać Dotację z Urzędu Pracy

Szkolenia uzupełniające:

  • Szkolenie Trudne Przypadki w Procesach Pralniczych

Professional Cleaning Education Sp. z o.o.

ul. Zabłudowska 19 | 15-585 Białystok

tel: +48 888 335 025 | @: kontakt@pfc-bialystok.pl 

Copywrite by Adam Lach from Professional Cleaning Education Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Pakiet VIP Szkolenie Pranie Tapicerki i dywanów
pREMIUM PAKIET SZKOLEŃ BRANŻY CZYSTOŚCI

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *