888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@kursyczystosci.pl

Adam Lach

Autor książek oraz rozbudowanych i kompleksowych procesów szkoleniowych. Szkoleniowiec i absolutny praktyk w Branży Czystości. Prezes Zarządu i Dyrektor ds. Szkoleń Branży Czystości w Centrum Szkoleniowo-Usługowe Professional Cleaning Sp. z o.o. Przez ponad 14 lat zdobywał wiedzę i umiejętności, które pozwoliły mu stać się ekspertem w dziedzinie utrzymania czystości. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, Adam Lach z powodzeniem przekazuje swoją wiedzę innym, prowadząc szkolenia dla osób początkujących oraz doświadczonych pracowników branży. Jako pierwszy w Polsce napisał książkę poświęconą branży czystości, zatytułowaną "DROGA do SUKCESU w BRANŻY CZYSTOŚCI – Pranie Tapicerki i Dywanów". Książka ta pełni rolę niezwykłego poradnika dla każdego, kto chce zgłębić wiedzę na temat pralnictwa i tajników utrzymania czystości. Jego druga książka, bestseller "Zrozumieć samego siebie", zdobyła ogromną popularność w swoim segmencie, bijąc rekordy czytelności. Adam Lach to nie tylko wybitny specjalista w dziedzinie szkoleń i usług czystości, ale również pasjonat sportu, którym regularnie zajmuje się od ponad 35 lat. Posiada dyplom instruktora sportu, trenera personalnego oraz instruktora ze specjalizacją Kyokushin Karate, nie boi się wyzwań, co można zaobserwować w jego miłości do ekstremalnych sportów walki. W swojej pracy zawodowej Adam Lach łączy swoje pasje i doświadczenia, tworząc unikalne podejście do branży czystości oraz życia sportowego. Jego umiejętności i wiedza są ogromnym atutem dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w tych dziedzinach. "Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują, a jeśli chcesz gdzieś dojść najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł" - to podstawowe motto przewodnie Adama Lach. Wszelkie informacje nt organizowanych szkoleń odnajdziecie Państwo pod poniższym linkiem. www.professionalcleaning.pl tel: +48 888 335 025

Artykuły

W lokalnych mediach

Adam Lach Droga do sukcesu MOCK UP 02

Droga do Sukcesu w Branży Czystości Pranie Tapicerki i Dywanów

Druga książka Adama Lach. Poradnik dla sektora usług czystości, wskazówki i rozwiązania dla osób pragnących rozpocząć własny biznes w tej branży.

Czytaj dalej
hurtownia srod 2 1

O firmie

Wywiad z Adamem Lach, ekspertem w branży czystości, koncentruje się na istotności szkoleń i edukacji dla profesjonalizacji i rozwoju sektora utrzymania czystości.

Czytaj dalej
adammm 7

Zrozumieć samego siebie

Książka "Zrozumieć samego siebie" to poradnik dla osób doświadczających trudnych sytuacji życiowych, oferujący wskazówki, jak radzić sobie w najtrudniejszych momentach swego zycia i wypracować najlepsze rozwiązania, które zdecydowanie poprawią życie i funkcjonowanie.

Czytaj dalej