888 335 025    |    kontakt@pfc-bialystok.pl

Adam Lach

Autor książek oraz rozbudowanych i kompleksowych procesów szkoleniowych, Szkoleniowiec i Absolutny Praktyk w Branży Czystości. Prezes Zarządu i Dyrektor ds. Szkoleń Branży Czystości Professional Cleaning Sp. z o.o. Przez ponad 14 lat zdobywał wiedzę i umiejętności, które pozwoliły mu stać się ekspertem w dziedzinie utrzymania czystości, prania tapicerki i dywanów. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, Adam Lach z powodzeniem przekazuje swoją wiedzę innym, prowadząc szkolenia dla osób początkujących oraz doświadczonych pracowników branży. Jako pierwszy w Polsce napisał książkę poświęconą branży czystości, zatytułowaną "DROGA do SUKCESU w BRANŻY CZYSTOŚCI – Pranie Tapicerki i Dywanów". Książka ta pełni rolę niezwykłego poradnika dla każdego, kto chce zgłębić wiedzę na temat pralnictwa i tajników utrzymania czystości. Jego druga książka, bestseller "Zrozumieć samego siebie", zdobyła ogromną popularność w swoim segmencie, bijąc rekordy czytelności. Adam Lach to nie tylko wybitny specjalista w dziedzinie czystości, ale również pasjonat sportu. Posiada dyplom instruktora Kyokushin Karate. Jego wszechstronność objawia się także jako trener sportów siłowych oraz dietetyk, dzięki czemu pomaga ludziom w osiąganiu ich celów sportowych i zdrowotnych. Adam Lach nie boi się wyzwań, co można zaobserwować w jego miłości do ekstremalnych sportów walki. W swojej pracy zawodowej Adam Lach łączy swoje pasje i doświadczenia, tworząc unikalne podejście do branży czystości oraz życia sportowego. Jego umiejętności i wiedza są ogromnym atutem dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w tych dziedzinach.

Artykuły

W lokalnych mediach

Adam Lach Droga do sukcesu MOCK UP 02

Droga do Sukcesu w Branży Czystości Pranie Tapicerki i Dywanów

Druga książka Adama Lach. Poradnik dla sektora usług czystości, wskazówki i rozwiązania dla osób pragnących rozpocząć własny biznes w tej branży.

Czytaj dalej
hurtownia srod 2 1

O firmie

Wywiad z Adamem Lach, ekspertem w branży czystości, koncentruje się na istotności szkoleń i edukacji dla profesjonalizacji i rozwoju sektora utrzymania czystości.

Czytaj dalej
adammm 7

Zrozumieć samego siebie

Książka "Zrozumieć samego siebie" to poradnik dla osób doświadczających trudnych sytuacji życiowych, oferujący wskazówki, jak radzić sobie w najtrudniejszych momentach swego zycia i wypracować najlepsze rozwiązania, które zdecydowanie poprawią życie i funkcjonowanie.

Czytaj dalej