888 335 025   |     888 335 030  |    kontakt@pfc-bialystok.pl

Szkolenie – Kompleksowa lista zakupów do rozpoczęcia w branży czystosci

 • Strona główna
 • Kurs
 • Szkolenie – Kompleksowa lista zakupów do rozpoczęcia w branży czystosci

Szkolenie – Kompleksowa lista zakupów do rozpoczęcia w branży czystosci

11 mar, 2023
5.00
(1 Rating)
Informacje o kursie

Najważniejszym i największym wyzwaniem przed każdym kto rozpoczyna działalność usługową jest wyposażenie się we wszystkie potrzebne narzędzia pracy.

Jak wiem z doświadczenia, przebrnięcie tej drogi praktycznie każdy podsumowuje jako udręka i najcięższa rzecz do zrobienia i tu absolutnie się zgadzam bo mimo kilkunastoletniego doświadczenia, kiedy sam siadam do obsługi zakupów pod Dotację dla swych Kursantów, chcąc to zrobić naprawdę perfekcyjnie zajmuje mi to sporo czasu, a co mówić osoba, która dopiero zaczyna?

Co oferuję w tym szkoleniu i produkcie:

✅ Postanowiłem przygotować dla Ciebie konkretne, w syntetycznej formie szkolenie, w którym w części teoretycznej opowiem szczegółowo i konkretnie skomentuję poszczególne kategorie zakupowe wraz ich konkretnymi produktami – które musisz mieć zaczynając przygodę w branży pod jeśli już pracujesz w tych usługach, a chcesz się upewnić bądź posiąść nową i uporządkowaną wiedzę nt najlepszych możliwych wyborów zakupowych popartych sprawdzeniem przez praktyka oraz codziennego usługodawcy w branży – nie dystrybutora chemii czy producenta.

✅ Do materiału Szkoleniowego w formie Prezentacji z tekstem i wizualizacją, otrzymasz bardzo fajne narzędzie do praktycznej pracy. Jest to Inteligentny plik roboczy, który zawiera poszczególne kategorie zakupowe wraz z wyszczególnieniem każdej konkretnej pozycji do zakupu, jego ceną aktualną i rekomendowanymi ilościami sztuk do zakupu.  Pracujesz na nim wybierając produkty samodzielnie spośród wymienionych, bądź weryfikujesz, wprowadasz drobne korekty ilościowe, wybierasz konkretny sprzęt, akcesoria lub dodajesz inne produkty od swojej strony.

✅Wydatki masz pod kontrolą na bieżąco – bez potrzeby używania żmudnego kalkulator, co przy takiej ilości produktów może naprawdę być mega problemowe. Plik zlicza za Ciebie, podsumowuje oraz porównuje do wcześniej wprowadzonego przez Ciebie planowanego budżetu – także na bieżąco masz podgląd na co możesz sobie jeszcze pozwolić, a ile zdjąć, żeby się zmieścić.

DODATKOWO :

✅ Masz moje wsparcie na każdym etapie przygotowania finalnej listy zakupów – możesz zadzwonić, napisać – jak Ci wygodnie – odpowiem na pytania, wątpliwości – pomogę zrobić to po prostu tak jak należy czyli bardzo dobrze

✅ Mogę zrealizować całość zamówienia/ bądź konkretne jego pozycje zarówno w trybie zwyczajnym jak i wówczas gdy robisz to ze środków Urzędu Pracy – otrzymasz zawsze fakturę zakupową i pełne rozliczenie działań dla Urzędu

✅ Zakupy realizowane są zawsze w sprawdzonych źródłach, z których korzystam osobiście. Serwis, gwarancje, jakość chemii – na najwyższym poziomie.

Informacje nt kategorii produktów omawianych do zakupów:

Rozwiń


Zebrane w kategorii, które omawiamy szczegółowo wraz z konkretami:

✅ MASZYNY I URZĄDZENIA KLUCZOWE oraz AKCESORIA
✅ AKCESORIA TRANSPORTOWE
✅ AKCESORIA CZYSZCZACE – SZCZOTKI
✅ AKCESORIA – SPRYSKIWACZE CIŚNIENIOWE
✅ AKCESORIA POZOSTAŁEi DROBNE
✅ ŚRODKI CHEMICZNE PODSTAWOWE
✅ ODPLAMIACZE DEDYKOWANE
✅ PRDUKTY DO IMPREGNACJI
✅ ŚRODKI DO USUWANIA UCIĄZLIWYCH ZAPACHÓW
✅ CHEMIA DO AUTO DETAILINGU
✅ CHEMIA DO CZYSZCZENIA oraz IMPREGNACJI SKÓR

Zwiń

 

What Will You Learn?

✅ Będziesz dysponował/a konkretnymi rozwiązaniami pokazanymi na tacy

✅ Jedynym Twoim zadaniem będzie dysponować budżetem na zakupy, a intuicyjne narzędzie z gotowymi produktami bezpośrednio z nazwy i ceny zrobi resztę za Ciebie

✅ Twórz swoje zakupy prosto, jasno i bez stresu

Materiał Szkoleniowy – Prezentacja z listą zakupów i komentarzem
Szczegółowy materiał zawierający listę zakupów wraz z komentarzem w każdej kategorii. Omówienie zasadności poszczególnych produktów w syntetycznej i prostej formie.

 • Materiał Szkoleniowy – Prezentacja
  01:00:00

Inteligentny Plik Roboczy do Pracy z Konstrukcją Zamówienia

biala lepiej

Adam Lach

16 Kursy/ów 132 Kursantów
5.0
Total 1 Ocena
5
1 Rating
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
 • Marcin Piekarski

  7 miesięcy ago
  Wspaniałe rozwiązanie ! Niespodziewałem się, że można otrzymać aż tak dobre narzędzie do zakupów wszystkiego co jest potrzebne do startu. Człowiek siedział i zastanawiał się co tu jeszcze i po co, a tu rozbudwana tabela z uzupełnionym asortymentem, wszystko samo się podlicza, pokazuje - SZOK ! Panie Adamie - dobra robota i dziękuję Panu w ogóle za pomoc i tyle poświęconego czasu !